Пребарување
Евро
Македонски

SUP456P1

Производител: SEIKO
SKU: SUP456P1
€360,00 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамСолар
КалибарV115
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер30.5 мм
РемчеСинтетичка кожа
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ