Пребарување
Ден
Македонски

SUR301P1

Производител: SEIKO
SKU: SUR301P1
17.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар6N42
Водоотпорност5 бари
СтаклоСафирно
Дијаметер39 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ