Пребарување
Ден
Македонски

SUR479P1

Производител: SEIKO
SKU: SUR479P1
23.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Водоотпорност3 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер29 мм
РемчеНе'рѓосувачки челик
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ