Пребарување
Евро
Македонски

SUR557P1

Производител: SEIKO
SKU: SUR557P1
€281,60 вклучен данок
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар6N52
Водоотпорност10 бари
СтаклоСафирно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Производот може да се прегледа само откако ќе го купите
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ