Пребарување
Ден
Македонски

SWR082P1

Производител: SEIKO
SKU: SWR082P1
19.000,00 MKD
i h
Спецификација на производи
МеханизамКварцен
Калибар4N30
Водоотпорност5 бари
СтаклоХардлекс
Дијаметер32 мм
РемчеКожно
0.0 0
Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производ